VOTI Elekter OÜ on Eesti kapitalil põhinev elektrimaterjalide, valgusallikate, hulgimüügi, projektimüügi ja maaletoomisega tegelev ettevõte, mis loodi 1991 aastal.
Oleme pikaajalise töökogemusega Eesti turul tegutsev ettevõte. Tegeleme LED-lampide, valgustite, traditsiooniliste valgusallikate  maaletoomise ja hulgimüügiga. Aastatega on laiatarbe-lampidele lisandunud lampe pea igaks otstarbeks ja eri firmadelt. Pikaajaline kogemus võimaldab lahendada nõu ja jõuga pea kõik valgusallikatega seotud probleemid. Toote valik on lai, pakume kõikvõimalikke valgustuslahendusi nii välis- kui ka sisee - on see siis kodu, büroo või laeva tarvis! 
Suhtleme igapäevaselt usaldusväärsete partneritega üle maailma. Olles otsekontaktides paljude tootjatega Euroopas ja mujal maailmas. Suudame pakkuda konkurentsivõimelist hinnataset ja kiireid tarneid.
Meie eesmärgiks on olla oma klientide jaoks laia valikut, kvaliteeti ja soodsat hinda pakkuv koostööpartner pannes erilist rõhku heale teenindusele ja mugavale asjaajamisele.

VOTI 

Kõik valgusallikad ühest kohast

Ostukorv

Ostukorv on tühi.